Wandalizm i groźba zamknięcia obiektu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W nocy z 6 na 7 maja br. na terenach przyległych do Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Milówce dokonano kolejnego już aktu wandalizmu.

Szkody

Jak informuje wójt Robert Piętka, Gmina Milówka posiada monitoring tego terenu. Osoby które dopuściły się tego czynu mają czas do najbliższego wtorku 11 maja do godz. 12.00 aby skontaktować się z tamtejszym Urzędem Gminy celem omówienia zadośćuczynienia i , albo, naprawy szkody. Po upływie wyznaczonego terminu Gmina Milówka dokona zgłoszenia szkody na Policję, a w dalszej kolejności rozważy możliwość całkowitego zamknięcie terenów rekreacyjnych przy ul. Sportowej w Milówce i skateparku.

Udostępnij

1
0
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę