„Powiedźcie nam o swoich potrzebach” – Urząd Miejski w Żywcu zaprasza osoby niepełnosprawne - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Problem niepełnosprawności występuje w wielu wymiarach, począwszy od niepełnosprawności ruchowej, poprzez problemy ze wzrokiem, słuchem, czy psychiką. Każda z tych grup ma swoje potrzeby – chciałaby poczuć się bezpiecznie, a każdy urząd powinien być dla niej przyjazny. Urzędnik powinien być zawsze pomocny i otwarty na potrzeby drugiego człowieka. To wydaje się oczywiste. Często jednak nawet najlepsi pracownicy urzędów nie wiedzą, jak poradzić sobie z tym, by w pełni pomóc osobie niepełnosprawnej.

Ratusz Okregi Wyborcze

 – Nie chcemy być najmądrzejsi i wiedzieć lepiej, chcemy posłuchać Was osób niepełnosprawnych. Zrozumieć Wasze potrzeby, wsłuchać się w Wasz głos i wspólnymi siłami znaleźć takie rozwiązania, które pozwolą na lepszą pracę urzędu i zadowolenie osób niepełnosprawnych, które z tego Urzędu korzystają – mówi burmistrz miasta Żywca Antoni Szlagor.

W związku z tym w dniach 20 – 21 października Urząd Miejski w Żywcu organizuje spotkania pod nazwą „Powiedźcie nam o swoich potrzebach”, na które zapraszamy wszystkie osoby niepełnosprawne. Ze względów organizacyjnych urzędnicy proszą o zgłoszenie udziału pod nr tel. 33 475 42 49 do poniedziałku 18 października 2021 r. 

 

Udostępnij

0
-1
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę