Za ile "Miasto" wynajęło lodowisko? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W odpowiedzi na liczne pytania naszych Czytelników o koszt uruchomienia i utrzymania lodowiska w Żywcu podajemy informację, przekazaną nam przez burmistrza Antoniego Szlagora. 

lodowisko cena

 - W tym roku udało się wygospodarować środki na wynajem lodowiska i tym tematem z upoważnienia Burmistrza Miasta Żywca zajmuje się jednostka miejska - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Na wynajem lodowiska zgodnie ze stosownymi przepisami został ogłoszony przetarg, który wygrała firma Gamak Sp. z o.o. z Jastrzębia. Całkowity koszt wynajęcia to 113 900,00zł netto.  Na kwotę tę składają się: wynajem sezonowego mobilnego lodowiska sztucznie mrożonego o wymiarze 20 x 30 oraz maszyny do konserwacji lodu (rolby), wynajem agregatu chłodniczego, wynajem systemu ziębniczego tafli lodowiska wraz z napełnieniem glikolem, wynajem band kompozytowych z dwiema furkami i bramą dla rolby. Druga część przetargu dotyczyła wynajmu dwóch kontenerów pełniących funkcję przebieralni i magazynu sprzętu - wypożyczalni). Przetarg ten wygrała firma WC Serwis z Katowic, proponując kwotę 5,150 zł netto - mówi burmistrz Antoni Szlagor.

Udostępnij

7
+2
5
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę