Pszczoły i ścieżka edukacyjna – zagłosuj na projekt - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Projekt „Gdyby pszczoła....” ma na celu podniesienie świadomości mieszkańców Żywca i okolic (oraz odwiedzających to miejsce turystów) na temat pszczół, pszczelarstwa, działań ekologicznych, a jednocześnie pobudzenie wyobraźni: „Co by było, gdyby pszczoła...wyginęła". 

Blonski screen

„Chcielibyśmy o tym opowiedzieć poprzez zamieszczenie ciekawych i atrakcyjnych tablic edukacyjnych, które uczą przez zabawę. Tablice będą umieszczone w Parku Żywieckim, który stanowi ulubione miejsce spacerowe Żywczan. Otwarcie tej przestrzeni uświetni gra miejska dla dzieci i młodzieży.” - głosi informacja inicjatorów projektu.

 - Musimy pamiętać, że co czwarta łyżka pokarmu na świecie produkowana jest dzięki pszczołom. Musimy też pamiętać, że nie dostajemy tej ziemi od rodziców, a pożyczamy ja od naszych dzieci – mówi Dawid Błoński z żywieckiego mini zoo, pomysłodawca projektu - oddawajmy codziennie głosy na nasz projekt, aby w Żywcu mogło zacząć się coś dobrego – dodaje.

Partnerem akcji jest Żywiecka Fundacja Rozwoju. Aby projekt doszedł do skutku, ważne będą Wasze głosy. Można je składać TUTAJ.

Udostępnij

14
+13
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę