Tragiczna wieść ze Słowacji. Pilot nie przeżył - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od wczorajszego wieczora (czwartek 18 maja) trwały poszukiwania węgierskiego pilota, który leciał pojazdem powietrznym (wiatrakowiec) na lotnisko w Bielsku-Białej.

Wiatrakowiec

 O sprawie informowaliśmy TUTAJ. Przypomnijmy, że Słowacy poszukiwali maszynę i pilota, z którym stracili kontakt. W działania włączyły się też polscy ratownicy. Według informacji, jaka pojawiła się dziś około godz. 16.00 strona facebook Oravsky Zachranny System, węgierski pilot małego silnikowca oraz wrak wiatrakowca  służby znalazły w lesie, w okolicach słowackiej miejscowości Novot, niedaleko przejścia granicznego z polską w Glince. Niestety pilot już nie żył.

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę