Żywiec solidarny z Rytlem. Podaruj zeszyt i nie tylko - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od katastrofy pogodowej, jaka miała miejsce na północy Polski, w szczególnie w gminie Rytel, minęło już kilka tygodni. Jak jednak powszechnie wiadomo, skala zniszczeń i strat była duża, stąd i ich usuwanie trwa, gmina Rytel potrzebuje pomocy. W naszym regionie pojawiło się kilka inicjatyw, rozgłaszających tę potrzebę. Jakich?

Zeszyty

 Do przyłączenia się do akcji "Solidarni z Rytlem" i wpłat pienieżnych na kont bankowe zachęcało Stowarzyszenie Linia Kolejowa Żywiec - Sucha Beskidzka, o czm pisaliśmy TUTAJ.

Do akcji pomocowej, w związku z nadchodzącym rokiem szkolnym, zachęca też posłanka Małgoszata Pępek, publikując taką odezwę:

" Szanowni Państwo, Szanowni Państwo, od dziś do końca przyszłego tygodnia organizuję akcję pn. „Żywiec dla Rytla - podaruj zeszyt”. Zbliża się rok szkolny, a my solidaryzując się z ofiarami nawałnicy na Północy Polski możemy pomóc rodzinom w potrzebie. Apeluję do wszystkich ludzi dobrego serca, aby robiąc zakupy szkolne nabyli kilka zeszytów więcej, może kredki, farby, długopisy, bloki, gumki, słowem wszystko, co jest potrzebne w szkole. Proszę o przekazanie ich do mojego biura poselskiego na żywieckim Rynku pod numerem 23 do końca przyszłego tygodnia. Przekazane przez nas materiały szkolne wyślemy do Zespołu Szkół w Rytlu. Jestem w kontakcie z sołtysem Rytla @Łukasz Ossowski, który bardzo ucieszył się z tej inicjatywy. Wyraźmy nasze współczucie dla poszkodowanych wyraźną, materialną pomocą! Proszę Was o to! Żywiec dla Rytla! "

Udostępnij

4
+4
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę