Wesprzyj Bacówkę na Rycerzowej w ważnych planach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ta akcja crowfundingowa wydaje się być dosyć szczególna.

Bacowka na Rycerzowej

Bacówka PTTK na Rycerzowej zbiera pieniądze na zakup defibrylatora.

„Jesteśmy małym schroniskiem na terenie Beskidu Żywieckiego. Jest to dla nas i dla wielu z Was NASZE MIEJSCE W GÓRACH. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań aby nasi goście czuli się jak w domu. Oprócz ciepłej atmosfery naszym priorytetem jest również bezpieczeństwo. Dlatego prosimy Was o pomoc w zakupie defibrylatora AED. Ze względu na utrudniony dostęp służb ratowniczych posiadanie odpowiedniego sprzętu może pomóc ratować życie. Razem z firmą Philips wybraliśmy światowej jakości sprzęt. Jest to niezawodny i łatwy w użyciu defibrylator. Użycie AED zwiększa szanse przeżycia poszkodowanego nawet 10 cio krotnie.” - czytamy w zawartym przez załogę bacówki ogłoszeniu na portalu crowfundingowym.

W akcję zaangażowała się również Beskidzka Grupa GOPR, która po zakończeniu zbiórki zorganizuje darmowe szkolenie dla 30- tu osób, które wsparły akcję. Wesprzeć rzeczywiście warto. Bacówka na Rycerzowej jest popularnym miejscem w Beskidach, gdzie bywa wielu turystów. Potrzebna na zakup sprzętu kwota nie wydaje się być szczególnie duża. Potrzebnych jest 6,5 tys. zł, a zebrano już 2,6 tys. zł.

Wpłaty można dokonać TUTAJ.

 

Udostępnij

7
+7
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę