Co słychać w Lipowej - aplikacja - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Aktualne informacje o smogu, gorące informacje i inne treści już w telefonach mieszkańców gminy.

telefon komórkowy

Lipowa od dłuższego czasu monitoruje stan powietrza w swojej gminie oraz kwartalnie dostarcza mieszkańcom biuletyn informacyjny „Echo Gminy Lipowa”. Teraz wszyscy za pomocą uruchomionej właśnie aplikacji będą mogli sprawdzić stan powietrza z jednego z trzech czujników w gminie oraz  przeczytać  gminną gazetkę, która na aplikacji będzie pojawiać się kilka dni wcześniej (grudniowy numer w aplikacji jest dostępny już dzisiaj).

Dodatkowo każdy, kto pobierze aplikację o nazwie „Echo Gminy Lipowa”, będzie otrzymywał bezpośrednio na swój telefon informacje o ciekawych wydarzeniach kulturalnych oraz bezpłatnych warsztatach w gminie. Bezpośrednio otrzyma również informacje o dofinansowaniach czy innych działaniach, z których może skorzystać mieszkaniec. Już w styczniu posiadacze aplikacji jako pierwsi dowiedzą się, kto będzie gwiazdą kolejnych Dni Śliwkowej Gminy Lipowa. A przed tym wydarzeniem? W aplikacji pojawi się śliwkowa gra. To wszystko bezpłatnie. Na chwilę obecną aplikacja jest do poprania w „Google Play”, a w najbliższych dwóch tygodniach również z „App Store”.

Udostępnij

1
0
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę