Swingowali z sukcesami. Warto... - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Warto pomagać - te słowa potwierdziło dzisiejsze wydarzenie w Gminnym Ośrodku Kultury w Gilowicach.

Milion swingow

Niedawno w centrum Gilowic odbyła się impreza pod nazwą "Milion swingów dla autyzmu". W jej trakcie zebrano kwotę 4.698,98 zł, z której część trafiła do Krajowego Towarzystwa Autyzmu z Bielska Białej, a pozostała kwota - 2 tys. zł - do rodziny z Gilowic. Dzisiaj szczęśliwa i zapłakana mama Zuzi – pani Karina Kohut odebrała z rąk wójta gminy Gilowice Krzysztofa Okrzesika i pomysłodawczyń imprezy: Justyny Szypke i Joanny Dybał, czek dla swojej córeczki. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone dla 10 – letniej Zuzi na tlenoterapię - czyli Medyczną Komorę Hiperbaryczną oraz w części będą wsparciem na wyjazd rehabilitacyjny końcem roku.

- To nie koniec naszych działań, ponieważ już podczas tegorocznych Dni Gilowic będziemy również zbierać pieniążki dla naszej kochanej Zuzi, aby mogła wyjechać spokojnie na rehabilitację. A może będzie to przełom i usłyszymy w końcu jej pierwsze słowa, na które mama tak wielce wyczekuje. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim, którzy wsparli nasze gilowickie swingowanie i dzięki zebranym pieniążkom dzisiaj mocniej zaświeciło słońce na niebie jednej rodziny - powiedziała dyrektor GOK Gilowice Gabriela Kolonko.

 

Udostępnij

3
+3
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę