80. Tour de Pologne w Bielsku-Białej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Już dziś, 2 sierpnia ulicami Bielska-Białej przejedzie 80. Tour de Pologne, dlatego należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym. Przejazd kolarzy przez miasto przewidywany jest pomiędzy godzinami 15.30 a 17.00.

80. Tour de Pologne w Bielsku-Białej

Kolarze pojadą ul. Żywiecką, PCK, Stefanii Sempołowskiej, Romana Dmowskiego, Stanisława Stojałowskiego, Wzgórze, Władysława Orkana, Jana Sobieskiego, Marii Konopnickiej, al. gen. Władysława Andersa, po czym trzykrotnie pokonają pętlę - al. Armii Krajowej, ul. Karbowa i Kolista.

Wyłączenie ruchu na trasie wyścigu nastąpi na około godzinę przed przejazdem peletonu, tj. około godziny 14.30, a przywrócenie - niezwłocznie po przejeździe ostatniego z kolarzy. W tym czasie zamknięte zostaną ulice poprzeczne, dochodzące do trasy wyścigu. Uwaga: na czas przejazdu kolarzy wyłączone z ruchu zostaje rondo Hulanka; utrzymana zostaje jedynie możliwość prawoskrętu z ul. Piastowskiej w ul. Cieszyńską.

W dniu wyścigu, będzie również obowiązywał zakaz postoju pojazdów na ciągu ulic Władysława Orkana i Ludwika Waryńskiego.

Również 2 sierpnia odbędzie się wyścig Tour de Pologne Junior. W związku z tym ulice Gościnna, Karbowa, Kolista (od ul. Karbowej do ulicy Gościnnej) będą zamknięte dla ruchu pojazdów pomiędzy godzinami 12.15 a 18.30.

Ponadto, z uwagi na organizację mety wyścigu, w godzinach 5.00-20.00 nastąpi całkowite zamknięcie ruchu na al. Armii Krajowej na odcinku od ronda przy ul. Gościnnej do ronda przy ul. Karbowej. Policja oraz służby organizatora, w celu zapewniania bezkolizyjnego przejazdu peletonu, będą porządkować ruch pieszy i kołowy. Podany czas utrudnień ze względu na specyfikę imprezy (dynamicznie przemieszczający się peleton) może ulec zmianie. Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej prosi, aby korzystanie z wymienionych dróg w podanych godzinach utrudnień ograniczyć do niezbędnego minimum, wybierając trasy alternatywne. Zarówno do zmotoryzowanych, jak i pieszych uczestników ruchu drogowego apeluje o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

Za wszelkie niedogodności związane z organizacją mety piątego etapu 80. Tour de Pologne w Bielsku-Białej MZD przeprasza.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę