Starosta Żywiecki z apelem do mieszkańców powiatu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Z uwagi na dramatyczną sytuację związaną z zachorowaniami na COVID-19 starosta żywiecki Andrzej Kalata się z apelem o solidarne i odpowiedzialne przestrzeganie zasad sanitarnych.

Kalata 2

 "Walka z zagrożeniem trwa i nie wiadomo jak długo potrwa. Kolejny tydzień zamyka się liczbami 1063 zakażeń i tragicznymi 22 przypadkami śmiertelnymi.

Wydolność naszej służby zdrowia coraz bardziej maleje, łóżka szpitalne zapełniają się niemal błyskawicznie, a niestety zakażeń przybywa.

Informacje przekazywane przez jednostki współpracujące z Powiatem Żywieckim wskazują na bardzo niebezpieczne rozprężenie związane z brakiem maseczek, środków do dezynfekcji w miejscach publicznych czy nawet podawania nieprawdziwych informacji w wywiadach epidemiologicznych.

W imieniu przedstawicieli służby zdrowia, służb sanitarnych, służb mundurowych i swoim własnym zwracam się do Was drodzy Mieszkańcy Żywiecczyzny oraz do osób odwiedzających nasz powiat o nienarażanie siebie nawzajem na zachorowanie lub co gorsze na utratę życia poprzez bagatelizowanie zasad sanitarnych lub świadome działanie kiedy w grę wchodzi zdrowie i życie nas wszystkich."

Starosta Żywiecki - Andrzej Kalata

Udostępnij

4
-1
5
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę