Jak zachować zimną krew? W Neptunie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Choć przez chwilę będziesz mógł poczuć się jak ratownik. Już po raz szósty szkoła żeglarska „Santorini” zaprasza na „ReAkcję za burtą”.

safety-791341 960 720

 Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 24 czerwca przy ośrodku Neptun w Zarzeczu. Start o godzinie 12.00. W programie m.in. pokaz akcji ratowniczej WOPR, pokaz pierwszej pomocy oraz profesjonalne ćwiczenia. Każdy uczestnik będzie mógł spróbować swoich sił w ratownictwie na specjalnych fantomach, a dzieci wcielą się w role ratownika karetki czy strażaka. Dla tych, którzy ukończyli osiemnaście lat przygotowano też możliwość uczestnictwa w kontrolowanych wywrotkach - pod nadzorem ratowników będzie można wywrócić jacht i spróbować go postawić. Chętni do wzięcia udziału w tej akcji proszeni są o wypełnienie ankiety, którą znaleźć można na stronie internetowej szkoły www.szkola-santorini.pl w zakładce „Reakcja za burtą”.

Finałem wydarzenia będzie koncert rockowego zespołu z Kielc - Folya.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę