Bezpłatne badania na Rynku - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zespół ds. Ochrony Zdrowia Starostwa Powiatowego w Żywcu organizuje tzw. Punkt Promocji Zdrowia, na którym będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji dietetycznych  oraz wykonać podstawowe badania laboratoryjne.

Punkt Promocji Zdrowia

Rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Żywcu Dariusz Szatanik informuje, że akcja ta odbędzie się w dniach 30.07 do 31.07 br.  w godz. 9.00 do 12.00 na Rynku Żywieckim w trakcie trwania Tygodnia Kultury Beskidzkiej. Przebiegać będzie według następującego harmonogramu:

- w dniu 30.07 (wtorek) od godz. 10.00 do 12.00 prowadzone będą bezpłatne konsultacje z dietetykiem tj. konsultacja dietetyczna, analiza składu ciała (masa ciała, wskaźnik BMI, tkanka tłuszczowa, masa mięśniowa, nawodnienie organizmu, wiek metaboliczny, zapotrzebowanie energetyczne). Przeciwwskazania do wykonania pomiaru/analizy to: ciąża, rozrusznik serca, padaczka

-  dniach 30.07 do 31.07 (od wtorku do środy) będą przeprowadzane bezpłatne badania laboratoryjne tj.  badanie poziomu cholesterolu oraz cukru we krwi – metodą paskową.

W czasie trwania akcji udostępniane będą materiały/ulotki dotyczące zasad zdrowego żywienia oraz walki z otyłością.

Udostępnij

3
+1
2

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę