Nowy szpital po przeglądach technicznych - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To niewątpliwie dobra informacja na początek roku.

Szpital nowy

 - W poniedziałek miałem telefon od wykonawcy z informacją, że ma już oficjalne pozwolenie na użytkowanie obiektu nowego szpitala w Żywcu. Odebrany jest przez wszystkie możliwe instytucje, które tego odbioru mają dokonać. Mówimy o SANEPID-zie, Państwowej Straży Pożarnej, Inspektorze Nadzoru Budowlanego, czyli wszelkie względy techniczne. Teraz czas na zgody i przeglądy od strony medycznej - powiedział starosta żywiecki Andrzej Kalata.

W ocenie czasu realnego początku funkcjonowania władze powiatu są bardzo ostrożne, choć nadal mówi się o terminie nie wcześniejszym niż kwiecień lub maj. Samo przenoszenie oddziałów i pacjentów ma być procesem o niewiadomym jeszcze czasie trwania.

- Sami właściwie nie wiemy jeszcze ile to może potrwać, bo w takim wymiarze jeszcze nigdzie w kraju takiego przedsięwzięcia nie przeprowadzano - dodaje wicestarosta Stanisław Kucharczyk.       

Udostępnij

8
+8
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę