Koronawirus: ile osób w kwarantannie na Żywiecczyźnie? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Antoni Szlagor przekazał kolejne informacje na temat liczby osób z powiatu żywieckiego, poddanych kwarantannie lub obserwacji epidemiologicznej.

maska koronawirus

 "Dzięki uprzejmości Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologiczna w Żywcu mogę Państwu codziennie podawać najświeższe informacje na temat sytuacji związanej z koronowirusem wywołującym chorobę covid 19. Chciałbym w tym miejscu po raz kolejny podziękować wszystkim pracownikom żywieckiego Sanepidu za niestrudzoną pracę, za to, że czuwają przez cały dzień i przez całą noc, by maksymalnie minimalizować ryzyko wystąpienia na naszym terenie epidemii tej śmiertelnej choroby. Jestem pod wielkim wrażeniem Waszej pracy i zaangażowania.

Najważniejsza dla nas informacja jest taka, że obecnie (sobota, godz. 15.10) w powiecie żywieckim nie ma żadnej osoby zakażonej koronowirusem, 105 osób objętych jest nadzorem epidemiologicznym, zaś 12 osób kwarantanną." - informuje burmistrz.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę