[AKTUALIZACJA] Koronawirus: Żywiec - osoba hospitalizowana, z podejrzeniem - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Informowaliśmy przed chwilą, że obok Szpitala Powiatowego w Żywcu stanął specjalny namiot. To jednak nie wszystko w tym temacie.

namit 2

 Według informacji Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej z godz. 14.00, w powiecie żywieckim jest 1 osoba hospitalizowana z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Pozostałe dane są bez zmian, czyli liczba osób poddana kwarantannie z nałożoną decyzją administracyjną – 13 i liczba osób pozostających pod nadzorem epidemiologicznym – 243.

*Godz. 17.00 - Tym razem informację przekazuje burmistrz Szlagor: "Szanowni Państwo, pojawiła się informacja jakoby jedna osoba z powiatu żywieckiego była hospitalizowana w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. To oczywiście prawda, nie oznacza to jednak, że ktoś jest zarażony.

Natychmiast po tej informacji skontaktowałem się z Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Żywcu, a dokładniej z jej dyrektor Panią Małgorzatą Bednarczyk. Uspokajam! Spośród wszystkich ośmiu osób od których wybrano do tej pory wymaz w związku z podejrzeniem wystąpienia koronawirusa, próbki dały wynik ujemny.

Na tę chwilę, na godzinę 17.00 w dniu 18 marca 2020 roku nie mamy w powiecie żywieckim żadnego przypadku wystąpienia zakażenia koronawirusem."

Udostępnij

7
+7
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę