Koronawirus: ile w gminach, co w Czernichowie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Podawaliśmy już dzisiaj dane ogólne dla powiatu żywieckiego i szczególne dla Żywca. Poniżej prezentujemy sytuację w poszczególnych gminach,  a przede wszystkim w Czernichowie, gdzie zdiagnozowano przypadek koronawirusa.

Koronawirus 2

 Gmina Czernichów

Według informacji portalu Żywiec Nasze Miasto, minionej nocy został zamknięty Prywatny Ośrodek Opieki Długoterminowej przy ul Strażackiej w Czernichowie. W wypowiedzi dla ŻNM dyrektor placówki Adriana Gołuch przyznała, że pozytywny wynik stwierdzono u dwóch pracowników tej placówki (40 i 50 lat). W  placówce na trzech oddziałach leży około 200 ciężko chorych pacjentów. W większości to osoby leżące. Na pomoc placówce ruszyły lokalne służby sanitarne, strażacy, samorząd, który zaopatrzył pracowników w specjalne kombinezony i środki ochrony. Pacjenci muszą być przebadani pod kątem epidemicznym. 

Pozostałe gminy


Jak wygląda sytuacja w pozostałych gminach powiatu? Przedstawiamy poniżej dane z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Żywcu.

gminy grafika  

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę