W nocy wbiegną na Żar. Wystartuj! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Trzy kilometry oświetlonej trasy będą mieli do pokonania uczestnicy dziewiątej już edycji wieczornego biegu na górę Żar. Start w najbliższą sobotę, 9 września o godzinie 19.30.

runners-752493 960 720

Bieg rozpocznie się przy dolnej stacji kolei (obok budynku Górskiej Szkoły Szybowcowej Żar). Meta zlokalizowana będzie na szczycie obok restauracji „Pizza Dominum”. W zawodach może wziąć udział każdy, bez względu na wiek. Warto jednak pamiętać o tym, że dzieci i młodzież muszą posiadać zgodę na start od rodziców. Opłata wpisowa wynosi 40 zł. Obejmuje ona gorący posiłek, napoje oraz pamiątkową koszulkę. Płatności należy dokonać w dniu imprezy w biurze zawodów (przy dolnej stacji kolei), które czynne będzie od godziny 17.00.

Dla najlepszych przygotowano nagrody pieniężne oraz rzeczowe. Jak podkreślają organizatorzy, celem imprezy jest popularyzacja biegów górskich. Poza tym, takie wydarzenie jest świetną promocją trasy narciarskiej góry Żar.

Szczegółowe informacje o zawodach znaleźć można na stronie internetowej Polskich Kolei Liniowych.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę