Wciąż potrzebny sprzęt do Czernichowa. Wesprzyjmy Serafitki i ratowników - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Powtarza się problem z przekazaniem datków lub darów, dlatego teraz można je przekazać za pośrednictwem Domu Katechetycznego.

Serafitki x

 W związku z bardzo trudną sytuacją pensjonariuszy ze Śląskiego Centrum Opieki Długoterminowej i Rehabilitacji w Czernichowie, polegającej na brakach w zaopatrzeniu w niezbędne materiały i środki zabezpieczające opiekujących się nimi Ratowników Medycznych z Bochni oraz Sióstr Serafitek i ośmiu pracowników, którzy mimo zagrożenia epidemicznego pozostali w pracy, zwracamy się z prośbą do mieszkańców Żywca i Żywiecczyzny o udzielenie im pomocy.Można to zrobić poprzez przyniesienie w poniedziałek 27 kwietnia oraz we wtorek 28 kwietnia w godzinach od 7.30 do 10.00 oraz od 17.00 do 19.00, do Domu Katechetycznego (wejście od strony parku) następujących materiałów:- środki dezynfekcyjne i środki czystości,
- butle tlenowe z reduktorem,
- pulsoksymetry,
- kombinezony ochronne III kat. typ 3, 4, 5 lub 6,
- maseczki ochronne FFP2 i FFP3,
- płyny do dezynfekcji,
- rękawiczki lateksowe lub nitrylowe,
- wysokie ochraniacze na obuwie,
- fartuchy jednorazowe,
- pościele jednorazowe,
- odzież jednorazowa.Można również wesprzeć działania Zintegrowanej Służby Ratowniczej poprzez wsparcie zbiórki na walkę z koronawirusem, która odbywa się na portalu www.zrzutka.pl/koronawirus.

Udostępnij

5
+5
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę