Zamknięty oddział ginekologiczno - położniczy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dyrektor Zespołu Zakładów Zdrowotnych w Żywcu informuje, że z powodu wykrycia zakażenia wirusem SARS-CoV-2 u pacjentki w Oddziale Ginekologiczno - Położniczym Szpitala Powiatowego w Żywcu, z dniem 18 czerwca 2020 roku, oddział ten musi zostać zamknięty do odwołania.

Szpital stary

Działania te podejmowane są w porozumieniu i w uzgodnieniu z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Żywcu, na podstawie szczegółowej analizy sytuacji w Zakładzie i stanowiska wypracowanego przez Zespół ds. koordynowania działań prowadzonych przez ZZOZ w Żywcu w zakresie walki z koronawirusem SARS-CoV-2 powołany Zarządzeniem Wewnętrznym nr 9/2020 r. Dyrektora ZOZZ w Żywcu z dnia 26 marca 2020 roku.

Wdrożono procedury i działania związane z zabezpieczeniem medycznym i epidemicznym pacjentów oraz personelu celem maksymalnego zminimalizowania rozprzestrzeniania się wirusa oraz dekontaminacji oddziału.

Dalsze postępowanie w TISYL w Żywcu uzależnione będzie od wyników badań w kierunku 

SARS CoV-2, o wszystkim będziemy Państwa na bieżąco informować.

Jednocześnie informuję, że podejmiemy intensywne działania celem jak najszybszego przywrócenia normalnego funkcjonowania wskazanego oddziału.

Dyrekcja ZZOZ w Żywcu

Udostępnij

1
0
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę