Kasa Stefczyka dostosowuje się do panującej sytuacji - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Szanowni Państwo,

wszyscy wiemy, że nie ma nic cenniejszego niż zdrowie. W związku z zagrożeniem epidemicznym dostosowujemy charakter pracy w placówkach Kasy Stefczyka do panującej sytuacji, ponieważ dbanie o zdrowie jest ważne zarówno dla Państwa, jak i dla nas.

20200407 103542

Placówki Kasy Stefczyka są dla Państwa otwarte w tych trudnych dniach, a pracownicy w oddziałach służą wszelką pomocą, przy zachowaniu wszelkich niezbędnych środków bezpieczeństwa. Jednak w trosce o Państwa zdrowie gorąco zachęcamy do kontaktu za pomocą telefonu, serwisu internetowego oraz nowej aplikacji mobilnej.

Poszerzamy także możliwości, by setki tysięcy naszych Klientów mogły korzystać z naszych usług bezpiecznie, wygodnie i szybko.

 

W związku z powyższym Kasa Stefczyka wprowadziła szereg rozwiązań i udogodnień dla Państwa bezpieczeństwa i wygody, dzięki którym wiele spraw związanych z Państwa finansami można załatwić bez wychodzenia z domu. Wystarczy zadzwonić pod numer naszej infolinii: 801 600 100 (koszt wg taryfy operatora), a konsultant krok po kroku przeprowadzi Państwa przez poszczególne etapy. Co można załatwić w ten sposób?

  1. Założyć usługę bankowości elektronicznej do swojego rachunku płatniczego, by obsługa była jeszcze prostsza!
  2. Zamówić kartę płatniczą, by korzystać z wygody i bezpieczeństwa płatności bezgotówkowych.
  3. Założyć lokatę, by odkładać pieniądze na przyszłość swoją i bliskich. Można zrobić to też przez usługę bankowości elektronicznej.
  4. Złożyć telefonicznie wniosek pożyczkowy oraz zdalnie podpisać umowę pożyczkową, która zostanie przesłana na Państwa adres mailowy.

Złożyć wniosek pożyczkowy mogą Państwo również, dzwoniąc do placówki!

 

Milówka , Plac Wolności 8a; tel. 33 863 74 39 czynny w godzinach otwarcia placówki 9:00 -16:00
Żywiec , Dworcowa 23 ; tel. 33 861 72 13 czynny w godzinach otwarcia placów7ki 9:00 -16:00

 

Polecamy Państwa uwadze pożyczki, które mamy w naszej kompleksowej ofercie. Dostosowane są one do różnych potrzeb. Mogą być przeznaczone na dowolny cel – bieżące wydatki czy realizację planów i marzeń. Zdalnie, bez wychodzenia z domu mogą Państwo otrzymać pożyczkę nawet do kwoty 50 000 zł!

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Obecna sytuacja to dla nas wszystkich duże wyzwanie, dlatego prosimy Państwa o troskę i dbanie o siebie i Waszych bliskich.

 

187 2020 STEFCZYK Pozyczka Fit 0 800x540 SF Milowka Zywiec DN

Udostępnij

Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę