Poszukiwania grzybiarza z tragicznym końcem - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policja, straż pożarna oraz ratownicy Beskidzkiej Grupy GOPR poszukiwali wczoraj mężczyzny z Kobiernic, który udał się na grzyby i nie powrócił. Niestety finał akcji był najgorszy z możliwych. Został znaleziony martwy.

GOPR poszuiwał 2

56 - letni mieszkaniec Kobiernic wybrał się na grzyby w niedzielę, około godz. 14, pozostawiając samochód przy ul. Górskiej w tej samej miejscowości. W związku z tym że rodzina nie miała z nim kontaktu, poszukiwania rozpoczęły się jeszcze w godzinach nocnych, z niedzieli na poniedziałek. Przez większość poniedziałju trwała akcja. Wczraj około godz. 23.00 "goprowcy" powiadomili o tragicznym jej finale.  

Udostępnij

0
-3
3

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę