Odnaleziona 83-latka w Lalikach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W nocy z soboty na niedzielę trwały intensywne poszukiwania.

Poszukiwania w Lalikach

 W sobotę po godz. 19 GOPR Beskidy i wiele innych jednostek ratowniczych otrzymało zgłoszenie z Komisariatu Policji w Rajczy o zaginięciu mieszkanki Lalik: 83-letnia kobieta cierpiąca na zaniki pamięci wyszła z domu i nie wróciła. W w/w rejon udała się pierwsza grupa ratowników, którzy przeprowadzili szczegółowy wywiad (ustalali dokładne okoliczności i obszar poszukiwań). Działania ratowników GOPR przy wsparciu Policji, Jednostek OSP oraz mieszkańców przyniosły szczęśliwy finał przed godz. 1 w nocy: zaginiona została odnaleziona przez patrol pieszy (ratownicy GOPR z psem + strażak) w terenie leśnym około 400 metrów od swojego domu. Kobieta była wychłodzona (zgubiła obuwie), ale w kontakcie logicznym. Po zbadaniu, zapewnieniu komfortu termicznego oraz podaniu ciepłej herbaty została przetransportowana do miejsca przekazania Zespołowi Ratownictwa Medycznego.
Wyprawa zakończyła się po godz. 3 w nocy. W działaniach udział wzięło 24 ratowników Grupy Beskidzkiej GOPR oraz m. in. OSP Laliki i OSP Lipowa.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę