Akcja "Znicz 2017" - wypadek w Korbielowie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zakończyła się policyjna akcja „Znicz 2017”. Przez siedem dni żywieccy policjanci dbali o bezpieczeństwo osób odwiedzających groby swoich najbliższych. W tym roku zarówno w Żywcu, jak i powiecie, akcja przebiegła bardzo spokojnie, a w Dniu Wszystkich Świętych nie odnotowano żadnego zdarzenia drogowego.

Policja drogowka Pilsudskiego

 W tym roku akcja "ZNICZ 2017", trwała siedem dni. Rozpoczęła się 27 października o godzinie 6.00, a zakończyła 2 listopada o 22.00. w tym czasie policjanci czuwali nad płynnością ruchu na większości ciągów komunikacyjnych, ale również patrolowali okolice cmentarzy, parkingów i miejsc kultu, dbając o mienie i bezpieczeństwo osób tam przebywających. W tym roku akcja zarówno w Żywcu, jak i powiecie przebiegła bardzo spokojnie. Przez czas jej trwania odnotowaliśmy tylko jeden wypadek drogowy, do którego doszło 28 października w Korbielowie. Na drogach doszło do 28, na szczęście niegroźnych, kolizji drogowych. Dzień 1 listopada w tym roku był wyjątkowy bowiem nie odnotowaliśmy żadnego zdarzenia drogowego. Przez te siedem dni policjanci zatrzymali 7 nietrzeźwych kierowców oraz trzech, którzy w stanie nietrzeźwości zdecydowali się na jazdę rowerem.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę