Groził żonie śmiercią - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Znęcał się nad żoną i mówił, że ją zabije. Teraz 50-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę około 19.40. Żywieccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z domów w Żywcu doszło do awantury. Na miejscu okazało się, że nad 53 - letnią kobietą już od dwóch lat znęca się psychicznie jej mąż. Wywołuje awantury, wyzywa ją i grozi śmiercią. Policjanci zatrzymali agresora i umieścili w areszcie. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut. Objęty został policyjnym dozorem i otrzymał nakaz opuszczenia mieszkania. Poza tym, 50 - latek ma zakaz zbliżania się do kobiety.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę