Pożar w centrum miasta - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Grożne w przebiegu i skutkach zdarzenie miało miejsce dzisiaj około godz. 11.00 przy jednej z głównych ulic Żywca. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał.

Doszło do niego dzisiaj około godz. 11.30 przy ul. Batorego. Spłonął budynek, mieszczący się przy tej ulicy. Jak podała Straż Miejska, przyczyną pożaru prawdopodobnie był wybuch gazu. Powody zaistnienia zdarzenia ustala również Policja. W akcji brało udział 6 kedmostek Straży Pożarnej Spłonęła też przybudówka Restauracji U Meresa. To tam najprawdopodobniej było zarzewie ognia. W związku z zaistniałą sytuacją ruchem drogowym kierowała policja.

Udostępnij

0
-4
4
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę