Potrącenie pieszej w Żywcu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do zdarzenia dosżło dziś rano około godz. 05.35.

Policja na pasach

W Żywcu na ul. Browarnej kierujący skodą 26-letni mieszkaniec Bielska-Białej, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 49-letnią kobietę. Piesza z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy.

W zimie warunki na drogach są wyjątkowo zdradliwe i należy jechać ostrożniej, wolniej i rozsądniej. Padający śnieg czy deszcz, marznąca mżawka znacznie wydłużają drogę hamowania i zatrzymania samochodu. Do tego dochodzi szybko zapadający zmrok. Wszystko to sprawia, że o wypadek nietrudno. Dlatego po raz kolejny Policja apeluje do wszystkich użytkowników dróg, aby pamiętali o swoim bezpieczeństwie, gdyż tylko wczoraj na terenie Żywca i powiatu doszło do 7 kolizji i wypadku. 

Udostępnij

1
-3
4
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę