[AKTUALIZACJA] Zaginęła 21-letnia mieszkanka Żywca - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policja poszukuje żywczanki.

Anna Mieszczak 2

Dnia 29 marca 21-letnia żywczanka wyszla z domu i do tej pory nie nawiązała z nikim kontaktu.Poszukiwana to osoba szczupła, posiadająca długie ciemne włosy, nie wiadomo jak może być ubrana. Ktokolwiek widzial lub wie coś na jej temat, proszony jest o kontakt telefoniczny z żywiecką komendą policji pod nr tel. 33 867 22 55 lub z najbliższą jednostką policji – numer telefonu alarmowego 112.

*Jak podaje osoba zamieszczająca nieoficjalną informację w internecie, dziewczyna się odnalazła - cała i zdrowa. Policja jednak nie potwierdza tej informacji i ciągle prowadzi poszukiwania.  

** Komenda Powiatowa Policji w Żywcu podała informację, e poszukiwana nawiązała kontakt z rodziną, znajdując się na terenie innego kraju. 

Udostępnij

4
-8
12
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę