Maryha u nastolatka - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Cztery gramy marihuany miał przy sobie 17-latek, którego zatrzymali zywiecczy policjanci, zajmujący się przestępczością narkotykową. Chłopak tłumaczył się, że że zakupił narkotyk dla własnego użytku. Teraz grozi mu do 3 lat za kratkami.

maryha

Młody mężczyzna podejrzanie się zachowywał. Zwrócił uwagę kryminalnych swym nietypowym zachowaniem, nerwowo rozglądając się wokół siebie. Okazało się, że w kieszeni spodni 17- latek ma ukryty woreczek z zielonym suszem. Jego ilość wystarczyłaby do przygotowania kilku porcji narkotyku. Za posiadanie niedozwolonej substancji wkrótce stanie przed sądem.

Udostępnij

2
0
2
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę