Zatrzymany za kradzież rozbójniczą - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nawet 10 lat w więzieniu może spędzić 20-letni mieszkaniec Żywca, który z jednego ze sklepów skradł artykuły przemysłowe. Zauważył to pracownik ochrony i chciał powstrzymać złodzieja, ten jednak uderzył go i próbował uciekać. 

Policja aresztowanie

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Żywcu. W jednym ze sklepów, 20-letni mieszkaniec miasta, ukradł artykuły przemysłowe o wartości niespełna 40 zł. Gdy pracownik ochrony zauważył, że mężczyzna dziwnie się zachowuje próbował go zatrzymać. Ten uderzył go i zaczął się z nim szarpać. Wówczas ochroniarzowi z pomocą przyszli klienci sklepu i wspólnie obezwładnili awanturnika, a o całej sytuacji powiadomili policjantów. 20-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej, za który grozi kara nawet 10 lat więzienia. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd aresztował go na okres trzech miesięcy.

Udostępnij

1
0
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę