Burze nad Żywiecczyzną - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dziś już słonecznie i jest czym oddychać, jednak w ostatanich dniach mieliśmy nad naszym regionem kanonadę piorunów,  błyski, ulwene deszcze, na przemian ze słońcem i duchotą.

20024164 583757788461368 1196009672089845744 o

 Na szczęście przewalające się burze nie poskutkowały nieszczęśliwymi zdarzeniami, jednak mogły napędzić nieco strachu. Dwa pierwsze dni tygodnia nie były też miłe dla meteopatów i osób odczuwających skoki ciśnienia. Chwilami naprawdę nie było czym oddychać. Plusem, takich zawsze trzeba szukać, mogła okazać się efektowność zjawisk burzowych, dla ich "łowców". Jako ilustrację prezentujemy fotografię burzowego i wieczornego czasu autorstwa  pana Maciejowskiego, wykonaną z Góry Żar.

Udostępnij

5
+4
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę