Niezwykłości na Dzień Kobiet w Miętówka Cafe! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pani Foremka czyli Sylwia Grodzka-Haba, Marta Wieczorek i Sylwia Krębuszewska-Kozieł wspólnie opowiedzą o swoich pasjach oraz zaprezentują m.in. biżuterię ... cukierniczą i niezwykłe lody. To nie wszystko!

mietowka

W najbliższy czwartek, w Dzień Kobiet, w Miętówka Cafe przy żywieckim Rynku jadalne dzieła sztuki będą w zasięgu ręki! Są idealne do skonsumowania na miejscu, ale i jako prezent dla ukochanych Pań w dniu ich święta. Ich autorka, Sylwia Grodzka-Haba, to uczestniczka programu Bake Off. Z kolei Sylwia Krębuszewska-Kozieł zaproponuje lody, w tym swój hit: lody waniliowe z palonym masłem i dodatkiem pasteryzowanych żółtek.
W trakcie wydarzenia uczestniczki będą rozmawiać m.in. o wspólnej pracy z jednym z 10 najlepszych cukierników świata Antonio Bachour'em.
Uwaga - ciastka można zamówić wcześniej za pośrednictwem profilu facebook Miętówki. To informacja szczególnie dla Panów, chcących w Dzień Kobiet zrobić swoim drugim połówkom niezwykły, pyszny i przepiękny prezent.

Udostępnij

8
+7
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę