[AKTUALIZACJA] Pożar na Os. 700-lecia - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dziś po godz.11.00 strażacy zostali wezwani do pożaru jednego z mieszkań w bloku nr 18, na osiedlu 700-lecia w Żywcu. Niewiele jeszcze wiadomo o szczegółach zdarzenia.

 - Prowadzone są w tym momencie działania, w których uczestniczy 7 zastępów, w tym 4 z JRG Żywiec. Jedna osoba została ewakuowana z mieszkania i przekazana pogotowiu - dowiedzieliśmy się w Stanowisku Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żywcu. 

* [AKTUALIZACJA] Godz. 17.30 - Według wstępnych ustaleń przyczyną pożaru było zaprószenie ognia. Ewakuowany mężczyzna doznał obrażeń ręki. W szpitalu stwierdzono u niego 1,8 promila alkoholu we krwi. Mieszkanie (3 piętro) nie nadaje się obecnie do zamieszkania. 

Udostępnij

0
-3
3

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę