Potrącenie pieszego - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W wyniku potrącenia przez samochód do szpitala, z ciężkimi obrażeniami, trafił 30-letni pieszy. 

Policja ogolna nast 2

Do zdarzenia doszło wczoraj około 17.35 w Jeleśni na ul. Orawskiej. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący samochodem skoda, 27-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego, potrącił 30-letniego pieszego, który najprawdopodobniej wtargnął z chodnika na jezdnię wprost pod jadący pojazd. W wyniku zdarzenia pieszy z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Jak ustalili policjanci kierowca był trzeźwy. Pieszemu została pobrana krew do dalszych badań na zawartość alkoholu lub innych podobnie działających środków. Policjanci będą ustalać szczegółowe przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

"Po raz kolejny apelujemy o rozwagę i rozsądek na drodze. Przypominamy, że okres jesienno-zimowy to czas wyjątkowo trudny, zarówno dla kierowców, jak i pieszych. Śliska nawierzchnia drogi, szybko zapadający zmrok wszystko to powoduje, że o tragedię nie trudno." - przypominają mundurowi.

Udostępnij

0
-2
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę