Groził córce śmiercią - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z wydziału prewencji zatrzymali 49-letniego mężczyznę, który groził córce śmiercią. W ostatnim czasie sprawca był też zatrzymywany za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Za przestępstwa te grozi mu teraz do 2 lat więzienia. Żywiecki sąd, na wniosek śledczych, podjął już decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu.

Policja Kajdanki nast

Mundurowi zostali wezwani na interwencję do jednej z miejscowości w gminie Porąbka, gdzie agresywny mężczyzna wszczął awanturę z domownikami. W czasie kłótni sprawca groził córce pozbawieniem życia. Policjanci zatrzymali awanturnika i przewieźli go do policyjnego aresztu. To nie jedyne przestępstwo, którego zatrzymany dopuścił się w ostatnim czasie. W dniu 25 października br. tuż po 12.00 w Porąbce na ul. Żywieckiej został zatrzymany do kontroli drogowej przez patrol z wydziału ruchu drogowego. Badanie alkomatem wykazało wówczas, że kierując samochodem marki Saab miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzuty gróźb karalnych kierowanych wobec córki oraz kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Żywiecki sąd, na wniosek śledczych, podjął już decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Za przestępstwa te grozi mu teraz do 2 lat więzienia.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę