Snowboardzista w studni - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wykonanie ciekawych zdjęć wymaga czasem sporo poświęceń. Bywa też niebezpieczne. Przekonał się o tym w sobotę pewien snowboardzista.

gopr studnia 2

 Jak przekazała Beskidzka Grupa GOPR, mężczyzna znajdujący się w rejonie Zbójnickiej Kopy, niedaleko Skrzycznego, 10 metrów od trasy próbował sfotografować Tatry. Niefortunnie wpadł przy tym w tzw. studnię drzewną, czyli pustą przestrzeń, którą powierzchownie zakrył opierający się na gałęziach śnieg. Upadek ok. 2,5 metra w dół, przy takiej ilości śniegu, na szczęście nie spowodował żadnego urazu. Trzech GOPR-owców- pomogło mężczyźnie wydostać się na powierzchnię.

Udostępnij

5
+5
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę