Rozwalili bankomat. Policja? Jak często ostatnio - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wysadzono w powietrze bankomat, a jego pokrywa została odrzucona na kilkadziesiąt metrów.

2Bankomant lipnik

 Takiego czynu dopuścili się nieznani jeszcze sprawcy w sobotę nad ranem, około godz. 3.20, w bielskim Lipniku przy ul. Skowronków. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej, urządzenie i część sklepu, przy którym zlokalizowany był bankomat zaczęły płonąć. Ugasili je strażacy. Co ciekawe, na zdjęciu widać nienaruszone szyby sklepowe. 

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo – śledcza. Policyjni technicy kryminalistyki i pirotechnicy zabezpieczali ślady i gromadzili dowody. Teraz policja zwraca się z częstą ostatnio prośbą do ewentualnych świadków, o udzielenie informacji. 

"Być może ktoś zarejestrował obraz, który mógłby pomóc śledczym w ustaleniu sprawców i rozwiązaniu sprawy. Wszelkie informacje w tej sprawie prosimy kierować do Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45, tel. 33 812 12 80, nr alarmowe 997 lub 112. Gwarantujemy anonimowość!"głosi apel bielskiej policji. 

Udostępnij

2
0
2
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę