Śmiertelne potrącenie w Świnnej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Walka o życie kobiety trwała długo. Niestety nie przyniosła efektu.

Policja na pasach copy

Wczoraj (3 kwietnia) około godz. 22.05 w Świnnej przy ul. Żywieckiej doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego.

- Jak wstępnie ustalili policjanci kierująca audi A4 38-letnia mieszkanka powiatu żywieckiego potrąciła 42-letnią pieszą, która w terenie zabudowanym, w miejscu dozwolonym przechodziła przez jezdnię. Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej życia kobiety nie udało się uratować. Kierująca była trzeźwa, z uprawnieniami do prowadzenia pojazdu, pobrano jej krew do dalszych badań. Prokuratura i policja prowadziła na miejscu czynności, mające stwierdzić przyczyny wypadku – przekazała rzecznika prasowa żywieckiej komendy asp.szt. Mirosława Piątek.

Niestety ostatnie tygodnie na drogach przynoszą żniwo najgorsze z możliwych. Wciągu całego 2018 roku na drogach powiatu żywieckiego zginęły 3 osoby. Tyle samo ofiar śmiertelnych było tylko w ciągu ostatnich dwóch tygodni, biorąc pod uwagę wczorajszy wypadek i ten sprzed niespełna dwóch tygodni w Rychwałdku, gdzie śmiertelnie potrącone zostały dwie kobiety.

Udostępnij

0
-9
9
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę