Niecodzienny przejazd Czechów po regionie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Czeskie stowarzyszenie zajmujące się środkami komunikacji - MHD ŽIVE.CZ – zorganizowało dosyć intrygującą, jak dla nas, wycieczkę. Zapłacą 200 koron za przejazd Ikarusem i Daabem po naszych ulicach.

Autobus zywiec

Nazwana została jako fotojazda. Na czym polega? Dziś -14 kwietnia - ruszy przejazd autobusowy z Ostrawy do Żywca, przez Bielsko-Białą, z przystankami w tych miastach dla sesji fotograficznych. Wyjazd o godz. 09.00, natomiast da osób dołączających się w Bielsku - start imprezy rozpoczyna się o godzinie 10:30 pod bramą MZK Bielsko-Biała.

Wygląda na to, że głównym celem jazdy będzie obcowanie z pojazdami retro. W ogłoszeniu podkreślone jest, że przy okazji odbędą się okolicznościowe przejazdy: w Bielsku-Białej Ikarusem 280.70E, natomiast w Żywcu Dabem 12-1200B. Anons zawiera ilustracje fotograficzne tych pojazdów, które można jeszcze zobaczyć kursujące po naszych drogach. Ikarusy mają być wycofane z bielskich ulic w tym roku. Żywiecki MZK również się sukcesywnie modernizuje i dla naszych poludniowych sąsiadów może to być ostatnia okazja jazdy Daabem. 

Udostępnij

5
+4
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę