Napaść na żywieckim dworcu. Sprawcy szybko ustaleni - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nawet 12 lat w więzieniu może spędzić trzech mężczyzn w wieku 19, 28 i 32 lat, którzy dokonali rozboju na 58-letnim mężczyźnie. 

Policja akta Zywiec

 Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem na żywieckim dworcu. Jak zgłosił pokrzywdzony 58-latek, w pewnym momencie, podeszło do niego trzech mężczyzn. Podczas gdy jeden z nich przytrzymywał go, dwaj pozostali zabrali mu pieniądze i plecak, w którym miał osobiste rzeczy. Wartość skradzionych rzeczy to kwota około 500 zł. Gdy policjanci otrzymali informację o tym zdarzeniu od razu rozpoczęli ustalanie sprawców rozboju. Już po kilku godzinach zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 19, 28 i 32 lat. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu.

Wczoraj usłyszeli zarzut. W stosunku do 32-latka, który był najbardziej agresywny, żywiecki prokurator zastosował policyjny dozór. Cała trójka za popełnione przestępstwo w więzieniu może spędzić nawet 12 lat.

Udostępnij

5
+5
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę