Czołowe zderzenie w Trzebini - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pierwsze wiadomości sugerowały, że może to być bardzo groźny w skutkach w wypadek, pasażerowie mieli być zakleszczeni w poważnie zniszczonych autach. Na szczęście ostatecznie nie skończyło się źle.

Policja ogolna

 Do wypadku doszło nieco przed godz. 13.00 w Trzebini.

- Prowadzący Skodę Fabia 53-latek na łuku drogi najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności, zjechał na przeciwległy pas i doprowadził do zderzenia z oplem, prowadzonym przez 26-latka. Kierowcom nic się nie stało, ze względów proceduralnych zabrane zostało natomiast do szpitala na obserwację 3-letnie dziecko, pasażer opla. Nie miało widocznych obrażeń, kwestia przepisów. Kierowcy byli trzeźwi, z uprawnieniami. Ustalamy dalsze szczegóły zdarzenia - informuje oficer prasowy żywieckiej komendy Mirosława Piątek.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę