Święta spędzone w areszcie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Łodygowic zatrzymali dwóch 20-latków, którzy na ulicy pobili i okradli 37-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Obaj mężczyźni decyzją żywieckiego sądu zostali tymczasowo aresztowani. Za popełnione przestępstwo w więzieniu mogą spędzić nawet 12 lat.

Policja Kajdanki nast

 Kilka dni temu dyżurny z komisariatu policji w Łodygowicach otrzymał informację o zdarzeniu, do którego miało dojść na jednej z ulic w Łodygowicach. Jak wynikało z ustaleń policjantów, dwóch mężczyzn miało pobić i okraść 37-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Wartość skradzionego mienia to kwota ponad 700 zł. Powiadomieni o napaści policjanci jeszcze tego samego dnia zatrzymali dwóch 20-latków. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu i usłyszeli zarzut rozboju. 25 grudnia br. decyzją żywieckiego sądu zostali tymczasowo aresztowani na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo w więzieniu mogą spędzić nawet 12 lat.

Udostępnij

1
+1
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę