Groźny wypadek w Rajczy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Blisko półtorej godziny trwała akcja resuscytacyjna. Skuteczna.

Zdarzenie miało miejsce dziś około godz. 18.00 na drodze między Rajczą a Milówką. Z tego, co na razie udało się ustalić policji, na łuku drogi kierowca samochodu osobowego, nietrzeźwy i bez uprawnień, na łuku drogi nie zapanował nad swoim autem i uderzył w busa. Osobówką jechało w sumie 5 osób. Trzy z nich były poszkodowane, z czego jedna poddana długiej akcji reanimacyjnej została zabrana śmigłowcem LPR do szpitala.

"Po prawie 90 minutowej, skutecznej resuscytacji krążeniowo - oddechowej pacjent poszkodowany w wypadku w Rajczy leci śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Szpitala w Katowicach." - przekazują ratownicy medyczni z Żywca na swojej stronie społecznościowej.

Udostępnij

2
+2
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę