Zdarzenie na S1 - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wczoraj wieczorem w Pietrzykowicach na S-1 doszło do zdarzenia zdarzenia drogowego, w wyniku którego jeden z kierowców trafił do szpitala. Jego życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo.

s12

Wczoraj około 19.47 dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał informację, że w Pietrzykowicach na S-1 doszło do zdarzenia drogowego. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Jak ustalili, kierujący oplem astrą 42-latek, podczas wyprzedzania, utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bok prawidłowo jadącego mercedesa, którym kierował 51-latek. W wyniku zdarzenia kierowca opla z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Jego życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo. Jak ustalili policjanci, kierowcy byli trzeźwi i posiadali uprawnienia do kierowania.

"Zmiany pogody powodują, że warunki na drogach stają się trudne. Jednak bez względu na to, jaka aura panuje za oknem, kierowca powinien pamiętać o bezpieczeństwie swoim i innych uczestników ruchu drogowego. Pamiętajmy o tym, aby zawsze dostosować prędkość do warunków panujących na drodze! To właśnie niedostosowanie prędkości do warunków jest powodem powstawania największej ilości zdarzeń drogowych." - apelują żywieccy policjanci.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę