Matka z prawie trzema promilami - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Piła alkohol przy dziecku. Gdy znaleźli ją policjanci, miała w organizmie prawie 3 promile. Śledczy ustalają, czy 42 - letnia mieszkanka powiatu żywieckiego naraziła swoje dziecko na utratę zdrowia lub życia.

67-434009

Do zdarzenia doszło we środę. Po godzinie 21.00 policjanci z Jeleśni otrzymali zgłoszenie z informacją, że około 18.00 z jednego z domów wyszła kobieta z małym dzieckiem i  nie wróciła. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania, pomagała im rodzina nieodpowiedzialnej matki. Udało im się ją znaleźć. Wraz z innymi osobami piła alkohol. Był z nią jej dwuletni synek. Na szczęście chłopcu nic się nie stało, przekazano go bliskim kobiety, której grozi teraz kara nawet 5 lat więzienia.

Udostępnij

1
0
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę