Quad, linka i krok od tragedii - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 Mężczyzna, kierując quadem, stracił nad nim ponawianie i wjechał do rowu. Chcąc go wydostać, przeciągnął przez drogę stalową linę, w którą wjechał inny samochód. 

Policja ogolna nast

Wczoraj tuż przed 20.00 dyżurny komisariatu policji w Węgierskiej Górce otrzymał informację, że na ul. Wyzwolenia doszło do zdarzenia drogowego. Jak ustalili policjanci, 20-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego, kierując quadem, utracił nad nim panowanie i wjechał do przydrożnego rowu. Następnie chcąc go wydostać, przywiązał linę stalową do słupka ogrodzenia, tak, że przebiegała ona przez całą szerokość jezdni. W linę wjechał 65-latek, który kierował subaru. Na szczęście oprócz uszkodzeń pojazdów nikomu nic się nie stało. Gdy policjanci sprawdzili stan trzeźwości 20-latka, okazało się, że miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. To nie wszystko. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania, a quad nie był zarejestrowany. Jeżeli okaże się, że 20-latek pijany kierował pojazdem, w więzieniu może spędzić nawet 2 lata. Odpowie również za naruszenie szeregu przepisów ruchu drogowego.

Udostępnij

1
-1
2

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę