Brzozowski i Baciary w Gilowicach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rafał Brzozowski i zespół Baciary - to gwiazdy Dni Gilowic, które odbędą się już w najbliższy weekend w amfiteatrze „Grapa - Park”.

W sobotę, 15 lipca imprezę rozpocznie turniej piłkarski o puchar wójta gminy Gilowice. Start o godzinie 14.00. Dwie godziny później Dni Gilowic oficjalnie zostaną otwarte. W programie akcja charytatywna „Pomagamy Kaśce”, zabawy dla najmłodszych, gminne bicie rekordu w konkursach sprawnościowych, pokaz ratownictwa technicznego strażaków ochotników z Gilowic i Rychwałdu oraz występ gitarzystów z GOK - u. Przed 18.00 na scenie zaprezentują się zespoły taneczne - najpierw Paradise, a później Tutti Frutti. Kolejnym punktem imprezy będzie występ orkiestry dętej OSP Gilowice i chóru gospel z Łękawicy. Na 19.30 przewidziany jest koncert zespołu Sylen, a godzinę później rozpocznie się koncert gwiazdy pierwszego dnia imprezy Rafała Brzozowskiego z zespołem. Po koncercie dj Martin Krst zaprosi wszystkich na taneczną zabawę.

Drugiego dnia, w niedzielę zaczynamy o godzinie 14.00 od przejazdu ciuchci beskidzkiej. Następnie organizatorzy, podobnie jak w sobotę zaproszą do udziału w akcji charytatywnej i zabawach dla dzieci. Po południu będzie można wziąć udział w konkursach m.in. w zawodach play station. Atrakcją będą również pokaz robotyki z wykorzystaniem klocków lego i występ lokalnych muzyków. O 16.00 odbędzie się pokaz treningowy skoków narciarskich, a później koncerty kapeli góralskiej „Górolicki”, Żanety Rus, zespołu After The Sound oraz folkowej kapeli „Porąbani”. O 20.00 na scenie amfiteatru w Gilowicach pojawi się zespół Baciary. Finałem drugiego dnia imprezy będzie taneczny festyn z dj’em Martinem Krstem.

Dodatkowymi atrakcjami Dni Gilowic będą wesołe miasteczko i wystawa malarska Mikołaja Kastelika. Dorośli za bilety zapłacą 10 zł, a uczniowie i studenci 8 zł. Dzieci do lat sześciu mogą uczestniczyć w wydarzeniu za darmo.  

Udostępnij

3
+2
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę