18-latkowi grozi 10 lat więzienia - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kryminalni z żywieckiej komendy zatrzymali mieszkańca powiatu cieszyńskiego i odzyskali samochód, który ukradł. Jak ustalili, nie było to jedyne przestępstwo, którego się dopuścił. 18-latek łącznie usłyszał 13 zarzutów. Za popełnione czyny w więzieniu może spędzić nawet 10 lat.

18 latek i zarzuty

 Kilka dni temu w Żywcu na ul. Kopernika doszło do kradzieży samochodu. Łupem złodzieja padło alfa romeo. Sprawą zajęli się żywieccy kryminalni. Analizując różne ślady i informacje ustalili, że za kradzieżą może stać 18-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Policjanci odzyskali również skradziony przez niego samochód. Kryminalni jednak nie odpuszczali i dalej analizowali sprawę. Dzięki temu ustalili, że 18-latek odpowiada również za kradzież dokumentów i karty bankomatowej, którą wielokrotnie płacił, na sumieniu ma również przestępstwa narkotykowe. Łączna wartość strat jaką wyrządził to kwota ponad 6 tys. zł. 18-latek usłyszał 13 zarzutów. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 10 lat.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę