Dziwne włamanie. Sprawca z groźbą wysokiej kary - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tylko kilku godzin potrzebowali policjanci z Rajczy, aby zatrzymać 29-latka, który włamał się do wpłatomatu odkurzacza elektrycznego. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Za popełnione przestępstwo w więzieniu może spędzić nawet 10 lat.

Policja ogolna 33

 W sobotę policjanci z Rajczy otrzymali informację, że ktoś włamał się do wpłatomatu obsługującego odkurzacz elektryczny na jednej ze stacji paliw. Jak ustalili mundurowi do włamania doszło najprawdopodobniej dwa dni wcześniej. Policjanci sprawdzali każdy ślad i informację mogącą naprowadzić ich na sprawcę. Dzięki temu, już po kilku godzinach zapukali do drzwi 29-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Mężczyzna został zatrzymany. Straty jakie wyrządził to kwota około 800 zł. 29-latek usłyszał zarzut. Za popełnione przestępstwo w więzieniu może spędzić nawet 10 lat.

Udostępnij

0
-2
2
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę