Łabędzie i pożar w Międzybrodziu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Druhowie z Międzybrodzia Żywieckiego, w czasie gdy wybierali się ratować przymarznięte łabędzie, wezwani zostali do pożaru budynków gospodarczych nieopodal.

labedzie poz

Zdarzenie miało miejsce dziś (poniedziałek 18 stycznia) około godz. 14.20 w Międzybrodziu Żywieckim. Na miejscu strażacy zastali silnie rozwinięty pożar dwóch "garaży" oraz pomieszczenia, w którym składowany był węgiel. Sytuacja była groźna z uwagi na znajdujące się w pomieszczeniach butle z gazem. W trakcie akcji doszło do wybuchu jednej z nich. Akcja trwała ok 2 godzin. 

"W trakcie próby gaszenia pożaru został poszkodowany właściciel budynku, który został zabrany przez ZRM do szpitala. Żaden ze strażaków nie ucierpiał. Udało się uratować budynek mieszkalny. Po powrocie do jednostki i chęci udania się do przymarzniętych łabędzi uzyskaliśmy informację ze stanowiska kierowania że osoba zgłaszająca po 15 minutach odwołała zgłoszenie gdyż łabędzie wstały i poszły w inne miejsce..." - informuje OSP Międzybrodzie Żywieckie. 

Udostępnij

2
+1
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę